مقالات آزاد
در اين وبلاگ سعي مي شود مقالات مفيد در تمام حوزه ها قرار داده شود.

قديمي ترين شركت طراحي سايت:
مدتي است كه شاهد اين مسئله هستيم كه به دليل رونق كسب و كار هاي آنلاين و ارزش افزوده اي كه براي صاحبان آنها ايجادمي كنند بسياري از كسب و كارهاي سنتي به دنبال راه اندازي نسخه آنلاين كسب و كار خود هستند.داشتن يك كسب و كار آنلاين در مرحله اول نيازمند داشتن يك وب سايت مناسب است.وامادر اين مرحله ممكن است سوالات زيادي براي شما پيش بيايد كه در زير به چند نمونه از آنها اشاره شده است.

بيشتر بخوانيد : آموزش بوت استرپ | چرا بايد بوت استرپ را ياد بگيريد؟
چه شركتي مي تواند به بهترين نحو كسب و كار شما را تبديل به يك كسب و كار آنلاين كند؟
براي داشتن يك وب سايت كه شما را به درآمد برساند چقدر بايد هزينه كنيد؟
آياقديمي ترين شركت طراحي سايت مي تواند بهترين شركت طراحي سايت باشد؟
آيا قيمت هاي بالاي طراحي سايت مي تواند ضمانت كيفيت پروژه طراحي سايت باشد؟
دليل ارزان بودن خدمات بعضي از شركت هاي طراحي سايت چيست؟

ممكن است بخواهيد يك وب سايت راه اندازي كنيدو دنبال شركت هاي معتبري باشيدكه اين كار را براي شما انجام دهند.اگر مي خواهيد كسب و كار خود را وارد فضاي آنلاين كنيد.حتما اين مقاله را مطالعه كنيد. در اين مقاله در مورد ۱۰ شركت قديمي طراحي سايت كه در اين حوزه كارنامه درخشاني دارندبراي شما صحبت خواهم كرد.
اينها سوالاتي هستند كه اگر بخواهيد كسب و كار خود را آنلاين كنيدبراي شما پيش خواهد آمد.شركت ها و اشخاص زيادي در زمينه طراحي سايت مشغول به فعاليت هستند.

اما بعضي از اين شركت‌ها نه تنها شركت هاي مناسبي نيستند بلكه اگر به ليست قيمت طراحي سايت يا همان تعرفه هاي آنها مراجعه كنيد متوجه مي‌شويد كه قيمت‌هاي بسيار بالايي را براي انجام پروژه ها ي طراحي سايت درخواست مي‌كنند.درصورتي كه:

تيم طراحي سايت خوب ومنسجمي ندارند و پروژه هاي بزرگ را نمي توانند به صورت حرفه اي انجام دهند.
پشتيباني خوبي ندارند و يا مشاوره خوبي قبل و بعد از بستن قرارداد به مشتري نمي دهند.
در ميانه راه مشتري را رها مي كنندوباعث مي شوند كه مشتري هزينه هاي زيادي را متحمل شود.
وب سايت هايي را تحويل مشتري مي دهند كه براي موتورهاي جستجو بهينه نشده است.
زماني كه شما مي خواهيدبا يك شركت طراحي سايت قرارداد ببنديدبايداطلاعات كافي در مورد آنچه كهاز وب سايتتان انتظار داريد بدانيد.در غير اين صورت نتيجه چيزي مي شود كه با ذهنيت شما متفاوت است. البته مشاوره قدرتمندكارشناسان يك شركت قدرتمندقبل از شروع پروژه مي تواند اين مشكل را حل كند.

قديمي ترين شركت طراحي سايت;
برآورد هزينه طراحي سايت:
برآورد هزينه پروژه طراحي سايت يكي از مهمترين بخش هاي پروژه مي باشد.

در اين مرحله كارشناسان بايد برحسب نياز مشتري بهترين گرينه را به مشتري پيشنهاد بدهند.
تمامي ماژولها براي مشتري بايد به صورت شفاف و واضح توضيح داده شود.
بحث پشتيباني و مشاوره و هزينه هاي احتمالي آنها به صورت كامل در قراردادمطرح شود.
درنهايت برآورد هزينه صورت گيرد و به مشتري ابلاغ شود.
البته ممكن است هركدام از اين شركت ها معيار هاي متفاوتي داشته باشند كه روي قيمت گذاري آنها تاثير گذار باشد. به همين دليل اگر پروژه بزرگي داريد سعي كنيد تمام نكات را مكتوب كنيدكه البته شركت هايي كه در ليست ما قرار گرفته اند اين كار را به دقت انجام مي دهند.

قديمي ترين شركت طراحي سايت | آياشركت هاي تازه كار طراحي سايت مي توانند قابل اعتماد باشند؟
البته گاهي اوقات شركت‌هايي هستند كه تازه شروع به كار كرده اند اما اگر دقت كنيد مي‌بينيد نه تنها طراحي سايت را به صورت حرفه اي انجام ميدهند بلكه پشتيباني و مشاوره بسيار خوبي دارند در كل مي خواهم بگويم اگر مي خواهيد كه طراحي سايت خود را به يك شركت واگذار كنيد حتما شركت مورد نظر را از جنبه هاي مختلف مورد بررسي قرار دهيد .

سابقه و رزومه شركت مورد نظر را با شركت‌هاي ديگر مقايسه كنيد. صرفا قديمي ترين شركت طراحي سايت بهترين شركت نيست.اما مي تواند معيار مناسبي براي اعتماد شما باشد.


نمي خواهم بگويم كه اين فاكتور تمام راه است نه اينگونه نيست اما شما ميتوانيد با بررسي نمونه كارهايي كه يك شركت دارد به نتايج خوبي براي انتخاب شركت برسيد. اما دوستان مهمترين فاكتور يك شركت طراحي سايت اين است كه مشاوره و پشتيباني خوبي چه قبل از انجام پروژه و چه بعد از آن داشته باشد پس دقت كنيد.
كه داشتن يك بيزينس آنلاين نيازمند داشتن دانش است چه دانش فني و چه مديريتي و قطعاً تمام كساني كه مي‌خواهند بيزينس خود را وارد فضاي آنلاين كنند يا خود بايد اين دانش را داشته باشند و يا يك تيم فني را در كنار خود داشته باشد در غير اين صورت شكست خواهند خورد.

در ادامه ليست۱۰ شركت از قديمي ترين شركت هاي طراحي سايت آورده شده است. شايان ذكر است كه اين شركت ها با توجه به قدمت و كيفيت خدماتشان در ليست ما قرار گرفته اند.كه ممكن است درآينده جايگاه آنها در ليست تغيير كند.

طراحي وب سايت نونگار
شركت فن آوري اطلاعات آريانيك
شركت حامد پردازش ايرانيان
آژانس خلاقيت وب سيما
شركت آرمانيك
شركت طراحي سايت داركوب
شركت طراحي سايت همراه توسعه
رسانۀ تجارت نوين
شركت داده ورزان
داده پردازي فراتك
آژانس خلاقيت وب سيما :
آزانس خلاقيت وب سيما


وبسيما حاصل يك تفكر تحول گرا و زيبايي محور است.اين گروه در سال ۲۰۱۲ ميلادي با اهدافي بزرگ و آرمان گرايانه پا بهعرصه تجارت بين المللي نهاد و تا به امروز در اين مسير استوار و ثابتقدم باقي مانده است.
يكي از موفق ترين و با سابقه ترين شركت هاي طراحي سايت در ايران شركت وب سيماست.

اين شركت توانسته با خدمات و پشتيباني خوبي كه به مشتريانش ارائه مي دهد به يكي از شركت هاي معتبر در زمينه طراحي سايت مبدل شود.

دلايل انتخاب وب سيما :
بلاگ بسيار قدرتمند
شخصا يكي از طرفداران پرو پا قرص مقالات وب سيما هستم و مي توانم به جرات بگويم كه با مطالعه اين مقالات جواب بسياري از سولاتتان را دريافت مي كنيد.

ارائه زمانبندي دقيق به مشتري
يكي ديگر از فاكتورهاي مثبت اين شركت قديمي طراحي سايت كه مي توانيد روي آن حساب كنيد .زمانبندي دقيق و مناسبي است كه به مشتريان خود ارائه مي دهد .قطا ارائه اينچنين زمان بندي دقيقي از عهده هر شركتي برنحواهد آمد و تنها شركت هايي كه در اين ضمينه تجربه دارند مي توانند اين خدمت را ارائه دهند.

مشاوره و پشتيباني بسيار قدرتمند
مشاوره و پشتيباني شركت را بايد به عنوان اولويت اول خودتان قرار دهيد.بسيار مهم است كه قبل از سفارش پروژه به شما در موردبخش هاي مختلف پروژه مشاوره داده شود.بسيارديده شده كه شركتهايي صرفا به خاطر از دست ندادن مشتري اطلاعات كاملي را از پروسه طراحي سايت در اختيار مشتريانشان قرار نمي دهند .

به نحوي آنها را از حق و حقوق خود آگاه نمي كنند.مبالغي را كه واقعا حق آنها نيست از مشتري طلب مي كنند.شركت وب سيما يكي از شركت هايي است كه به خوبي اين بخش را براي مشتريانش شفاف سازي مي كند.و به آنها مشاوره مي دهد.

رعايت نكات بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو
اين شركت علاوه بر انجام خدمات طراحي سايت در زمينه سئو و بهينه سازي سايت براي موتورهاي جستجو هم به مشتريانش مشاوره مي دهد و قالب هايي را كه براي مشتريانش طراحي مي كند كاملا براي موتورهاي جستجو بهينه سازي شده اند. و مباحث سئو در آن رعايت شده است. علاوه براين دوره هاي آموزشي سئو را با بهترين شكل ممكن براي علاقه مندان ارائه مي دهد.

بيشتر بخوانيد : ۱۰ روش كار در منزل بدون سرمايه
طراحي سايت براي برند هاي مطرح كشور
اين شركت براي برند ها و سازمان هاي بسيارمطرحي طراحي سايت انجام داده است.و اين خود گواه براين است كه اين شركت يكي از شركت هاي حرفه اي طراحي سايت است كه شما مي توانيد به راحتي پروژه هاي خود را به آنها بسپاريد.برخي از نمونه كارهاي وبسيما در زير آورده شده است.

نمونه كارها :
طراحي سايت شركت خدمات مسافرتي
طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي هلو
طراحي سايت فدراسيون واليبال
براي مشاهده نمونه كارهاي بيشتر به وب سايت اين شركت مراجعه كنيد.

شركت حامد پردازش ايرانيان :
بهترين شركت طراحي سايت

يكي از قدرتمند ترين شركت هايي كه در زمينه طراحي سايت فعاليت مي كند و طي سالهاي بسياري كه در اين حوزه فعاليت نموده است توانسته كارنامه درخشاني را به جا بگذارد شركت حامد پردازش ايرانيان است.


مجموعه HAM3D از سال ۱۳۸۰ با هدف فعاليت در زمينه نرم افزار پا به عرصه وجود نهاد و در سال ۱۳۸۲ همگام با آغاز رشد روز افزون كاربرد اينترنت در دنيا ، به طور تخصصي فعاليت خود را به اينترنت و وب متمركز ساخت.
در اين گذار ، چالش عمده اي پيش روي ما بود ، از طرفي مي بايست كاري را عرضه مي كرديم كه در مقايسه با ديگر هم قطاران از سراسر دنيا بر يك محمل قرار گيرد ، همينطور توقعات روزافزون مشتريانمان را بر آورده سازد.

پس بر آن شديم تا با راه اندازي سرويس هاي مرتبط با اينترنت به زبان فارسي ، ضمن بهره گيري از فن آوري روز و با تكيه بر تجربه و تخصص مديران خود افتخار ارائه طيف وسيعي از خدمات اينترنتي را از آن خود كنيم.

دلايل انتخاب شركت حامد پردازش :
نمونه كارهاي بسيار قدرتمند كه مي توانيدبراي طراحي سايت خود از آنها ايده بگيريد.
مشتري مداري
توانايي فني بسيار بالا
نمونه كارها :
همراه اول
فروشگاه آقاي فرش
فروشگاه مولتي كافه
پارس خزر
شركت نفت بهران
شركت نفت ايرانول
شركت نفت پارس
همراه اول
همانطور كه مشاهده مي كنيد برند هاي بسيار مطرحي از حامد پردازش ايرانيان براي ورود كسب و كارشان به حوزه اينترنت كمك گرفته اند و اين خود نشان دهنده اعتبار بسيار بالاي اين شركت مي باشد.

شركت آرمانيك :
شركت آرمانيك

يكي از موفق ترين و قابل اعتمادهاي دنياي طراحي سايت وب سايت آرمانيك است. كه با وجود اينكه سابقه كمتري نسبت به ساير شركت هاي طراحي سايت دارد.

اما توانسته با مديريت خوش فكر و با استعداد خود يعني آقاي منصوري فر كه هم يك متخصص به تمام معنا در حوزه سئو (بهينه سازي سايت براي موتور هاي جستجو ) هستندو هم اينكه كاملا به مباحث روز دنيا در زمينه كسب و كار هاي اينترنتي مسلط مي باشند.

جايگاه سوم ليست ما را به خودش اختصاص دهد اين وب سايت علاوه بر طراحي سايت در زمينه سئو يا همان بهينه سازي موتور هاي جستجو به مشتريانش مشاوره مي دهد. در زير دلايلي را كه آرمانيك در ليست ۱۰ شركت برتر و قديمي طراحي سايت ما قرار گرفته را با هم بررسي ميكنيم.

دلايل انتخاب آرمانيك :
سابقه كارو ثبت رسميي از سال ۸۹
توانايي فني بسيار بالا
تجربه و كار تيمي
مديريت پروژه
طراحي پروپوزال
يك قرارداد خارق العاده
پشتيباني بدون مرز
صداقت
خدمات ارزش افزوده
بروز رساني پيوسته
نمومه كارها :
طراحي سايت گيفت آس
طراحي سايت مديران خودرو
طراحي سايت قنادباشي
طراحي سايت دستفروش
طراحي سايت ايران كتان
طراحي سايت شيكفام
طراحي وب سايت نونگار :
نونگار

شــــــركت نونگار با بيش از دو دهه تجربه در زمينه خدمات طراحي وب سايت و بهينه سازي يكي از بهترين برندهاي طراحي وب سايت در كشور ايران مي باشد. اين شركت كار خود را از سال ۱۳۸۱ در تهران آغاز نموده و تا به امروز به فعاليت خود ادامه ميدهد.
شركت طراحي وب سايت نونگار قديمي ترين و بزرگترين شركت طراحي سايت در ايران مي باشد با بيش از ۱۷ سال سابقه كار بزرگترين و باسابقه ترين شركت در زمينه طراحي سايت در كشورمان است. تا كنون طراحي سايت بيش از ۲۰۰۰ وب سايت را انجام داده است.

اما متاسفانه دليل اين را نمي دانم كه چرا بايد شركتي با اين عظمت وقدرت به وب سايت اصلي شركت آنقدر بي توجه باشندچنانكه شخصابرايم پيش آمده كه بارها آن شركت را به كسي معرفي كرده ام ولي با مشاهده گرافيك وحشتناك آن از انجام پروژه توسط اين شركت منصرف شده است حتي با تمام تواناييها و قدرتي كه دارد.

در ادامه دلايل انتخاب و پروژه هاي عظيمي را كه اين شركت مجري آنها بوده است به شما معرفي خواهم كرد.

بيشتر بخوانيد : افزايش قيمت دلار فرصتي براي درآمد زايي
دلايل انتخاب شركت نونگار :
مشاوره و پشتيباني مناسب
توانايي فني بسيار بالا
پلن هاي متنوع طراحي سايت
خوش قولي و صداقت
نمونه كارها :
طراحي سايت سامسونگ
طراحي سايت داروسازي اكسير
طراحي سايت بيمارستان فرمانيه
طراحي سايت كارخانجات توليدي شهيد قندي طراحي سايت كارخانجات توليدي شهيد قندي
طراحي سايت پاكسان طراحي سايت شركت آرامش سازان پيشرو
طراحي سايت سيمان صوفيان
طراحي سايت عمران پويا
شما عزيزان مي توانيد براي ديدن نمونه كارهاي بيشتر به وب سايت اصلي شركت مراجعه نماييد.

هميار توسعه :
شركت هميار توسعه

شركت هميار توسعه پنجمين شركت در ليست ما ست كه با ارائه سايت هاي وردپرسي فوق العاده نه تنها قيمت تمام شده وب سايت را كاهش داده است(البته تا حدودي) بلكه وب سايت هاي اين شركت بيشتر شبيه به يك اثر هنري گرانبها هستند كه هر شخصي آرزو داشتن آنها را مي كند.

آقاي حاجي محمدي يكي از نوابغ دنياي كسب و كار هاي اينترنتي در كشورمان و صاحب امتياز ژاكت و هميار وردپرس صاحب اين برند مي باشند كه كشورمان ايران به داشتن چنين جوانهاي توانايي بايد به خود افتخار كند.

دلايل انتخاب هميار توسعه :
تعرفه هاي نسبتا مناسب
مشاوره و پشتيباني مناسب
توانايي فني بسيار بالا
نمونه كارها :
مدير سبز
صدرا
شكت مدت گستر صدرا
هيدروليك فراز كاسپينر
فرش ما
انتشارات مدرسه
كتابيسم
فروشگاه گروه آندولين ايران
تعرفه هاي طراحي سايت :
بسته ويژه (برنده) ۳٫۸ ميليون تومان
طراحي سايت شخصي | پزشكي ۳٫۴
سايت شركتي۴٫۴ميليون تومان
طراحي سايت چندمنظوره ۴٫۸ميليون تومان
طراحي سايت خبري ۴٫۶ ميليون تومان
وب سايت داركوب
سايت داركوب 5

يكي ديگه ازشركت هايي كه در ليست ما قرار مي گيرد شركت طراحي سايت داركوب است. اين شركت هم توانسته در زمينه طراحي سايت كارنامه درخشاني را از خود به جاي بگذارد و پروژه هاي خوبي را به سرانجام برساند.

اما متاسفانه وب سايت خودشركت در شان يك شركت طراحي سايت معتبر مانند داركوب نيست.تعرفه هاي مناسب اين شركت نسبت به ساير شركت هاي طراحي سايت توانسته فيدبك مثبتي را براي اين شركت داشته باشد.

در ادامه تاريخچه اي از اين شركت آورده شده است كه از شما دعوت مي كنم آن را مطالعه فرماييد.


شركت طراحي سايت داركوب فعاليت خود را از سال ۱۳۸۱ در زمينه طراحي سايت، سئو و بهينه سازي سايت هاي اينترنتي آغاز نموده و در اين سال ها موفق به طراحي ۳۰۰۰ وب سايت گرديده است.
اين مجموعه داراي مجوز فعاليت از سازمان نظام صنفي رايانه اي استان تهران، گواهي رتبه بندي از شوراي عالي انفورماتيك كشور و جزو معتبرترين شركت ها در زمينه طراحي وب سايت مي باشد.

دفتر مركزي اين مجموعه واقع در محله سعادت آباد تهران مي باشد. خط مشي داركوب ارائه خدمات طراحي وب سايت با بالاترين كيفيت و پايين ترين قيمت ممكن مي باشد تا بدين وسيله بتواند رضايت مشتريان خود را فراهم آورد.

در جهت رسيدن به اين هدف داركوب كليه فرآيندهاي طراحي سايت خود را بهينه سازي نموده است تا بتواند ساخت سايت را با بالاترين كيفيت و ارزان ترين هزينه انجام دهد. داركوب نام و علامت تجاري ثبت شده اين مجموعه مي باشد و كليه سايت هاي اين مجموعه تحت اين عنوان فعاليت مي نمايند.

داركوب در كنار خدمات طراحي وب و سئو همچنين خدمات ثبت دامنه، هاستينگ و انواع پلان هاي مجازي و اختصاصي ميزباني وب را نيز ارائه مي نمايد. زبان برنامه نويسي تخصصي داركوب PHP مي باشد و آماده اجراي پروژه هاي برنامه نويسي تحت وب با توجه به تيم قدرتمند خود مي باشد.

داركوب با توجه به سابقه فراوان خود تخصص كافي در زمينه طراحي سايت با جوملا، وردپرس، دروپال، مجنتو، اپن كارت، پرستاشاپ و ساير سيستم هاي مديريت محتواي نوشته شده به زبان php را دارد. اين مجموعه در جهت كاهش هزينه هاي بازاريابي و اجراي پروژه هاي خود بخش بازرگاني خود را به طور كلي حذف نموده است و به اين روش توانسته هزينه هاي طراحي سايت را به حداقل رساند.

دلايل انتخاب :
توانايي فني بالا
تجربه و صداقت
مشاوره و پشتيباني مناسب
بهره گيري از نيروي كاملا متخصص
تعرفه هاي مناسب
نمونه كارها :
ايجاد سايت دايركتوري مشاغل پرسيب
ساخت سايت خريد و فروش خودرو
طراحي سايت جديد فكر برتر
طراحي فروشگاهي اينترنتي چرم سورنو
طراحي سايت توليدارو
ساخت سايت شركت آژير
طراحي وب سايت جديد املاك بهار
ايجاد سايت آسان تهاتر
طراحي وب سايت مناقصه و مزايده هايپر وين
طراحي وب سايت بازاريابي شبكه هاي
طراحي وب دلمونايجاد وب سايت سلامت هستي آنام
طراحي وب سايت ايده فرازان سورين
ساخت سايت نشريه شمس
طراحي سايت فروشگاهي bbshop با اپن كارت
طراحي وب سايت فريلنسري
ساخت فروشگاهي اينترنتي درمان شو
طراحي سايت جديد پيشرو ماشين
تعرفه خدمات :
طراحي سايت اوليه ۵۰۰ هزار تومان
طراحي سايت استاندارد۱ ميليون تومان
طراحي سايت پيشرفته۲ ميليون تومان
طراحي سايت فوق پيشرفته۲٫۵ ميليون تومان
شما مي توانيد براي ديدن تعرفه هاي كامل اين شركت به بخش تعرفه هاي سايت داركوب مراجعه كنيد.

شركت آريانيك
شركت آريانيك


شركت آريانيك با ۱۶ سال سابقه فعاليت نرم افزاري ، كار خود را بصورت رسمي و ثبت شده از سال ۸۰ با اتكاء به نيروي متخصص فني و مديريتي خود بعنوان صاحبان شركت ، آغاز كرد و به سازمان نظام صنفي رايانه اي و شوراي عالي انفورماتيك كشور پيوست.
فعاليت شركت ، ميزباني وب سايت و توليد نرم افزارهاي تحت وب مي باشد كه بر اساس آمار سايت webhosting.info آمريكا ، آريانيك جزء ده شركت برتر ميزباني وب ايران كه ميزبان بيشترين وب سايتهاي كشور هستند ، مي باشد و به ارائه سرويس هاي پر كيفيت ، امن و پيش تازانه مي پردازد .
اين شركت يكي از قدرتمندترين شركت هاي طراحي سايت با قدمتي بسياراست كه پورتال هاي سازماني ارگان هاي مهم دولتي را راه اندازي كرده است.وجزء بهترين هاي ليست ما قرار داده مي شود. و اگر ارگان يا سازماني هستيد به سراغ اين شركت برويد.

دلايل انتخاب شركت آريانيك :
جوايز و تقديرهاي بين المللي
cms بسيار قدرتمند
روشهاي مديريتي صحيح و نوآورانه
پكيج مديريت فرايندهاي كسب و كار
سيستم مديريت ارتباط با مشتري
نمونه كارها :
نهاد رهبري
نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران
بانك شهر
وزارت امور خارجه
وزارت بهداشت
مخابرات استان تهران
پليس كشور
دبير خانه مجلس خبرگان رهبري
سازمان بازرسي كل كشور
سازمان پزشكي قانوني كشور
بيشتر بخوانيد : چگونه با طراحي سايت كسب درآمد كنيم؟
رسانۀ تجارت نوين
رسانۀ تجارت نوين

بيش از ۱۰ سال است كه رسانۀ تجارت نوين در حوزۀ فناوري‌هاي ديجيتال فعاليت مي‌كند. تجربۀ اين سال‌ها به ما نشان داده است كه رسانه‌هاي ديجيتال مي‌توانند نقشي كليدي در افزايش كيفيت زندگي همۀ ما ايراني‌ها ايفا كنند. دقيقاً همين نگاه بود كه باعث شد ما وارد عرصۀ بازاريابي ديجيتال شويم. به اين اميد كه بتوانيم نقشي كوچك در بهبود و توسعۀ رسانه‌هاي ديجيتال فارسي داشته باشيم.
يكي ديگر از شركت هاي پيشرو در زمينه طراحي سايت شركت نوين است .
اين شركت علاوه برطراحي سايت خدمات ديگري ارائه مي دهد.كه مكمل بسيار مناسبي براي دارندگان كسب و كار هاي اينترنتي است مخصوصا كساني كه تاره وارد هستند.در زير ليست اين خدمات آورده شده است.
طراحي وب سايت
طراحي اپليكيشن
بهينه سازي
تحليل وب‌سايت
سئو و بهينه سازي سايت
بهينه سازي تجربه كاربري
توليد محتواي سايت
تبليغات گوگل ادوردز
رپورتاژ خبري
تبليغات كليكي
تبليغات بنري
تبليغات پيامكي
تبليغات ايميلي
بازاريابي شبكه هاي اجتماعي
مشاوره برندينگ و بازاريابي ديجيتال
راه اندازي ويپ (تلفن گويا)
نرم افزار مديريت رابطه با مشتري
لازم به ذكر است كه اين شركت جزء بهترين شركت هايي است كه در زمينه هاي گفته شده مشغول به فعاليت مي باشد.اما در حوزه طراحي سايت نسبت به شركت هاي ديگر نوپا مي باشد.
دلايل انتخاب شركت نوين :
مشاوره رايگان و بسيار كاربردي
پشتيباني فوق العاده
توانايي فني بسيار بالا
خدمات مكمل و كاربردي
نمونه كارها :
طراحي وب سايت چاپ‌آقا
طراحي وب سايت ساي‌تك
طراحي وب سايت ژيكال
شركت داده ورزان
شركت داده ورزان

از آغازين روزهاي اينترنت به كشور و فراگير شدن صنعت طراحي سايت، فعاليت خود را با طراحي پورتال داده ورزان، يكي از اولين سيستم هاي مديريت محتواي ايراني آغاز كرديم.

اما يكي از بزرگترين چالش هاي فراروي هر شركت طراح سايت، تلاش براي همراهي قافله پر سرعت تكنولوژي روز دنياست كه شايد به ظاهر توسط مشتري ديده نشود ولي در ثمردهي سايت تاثير شگرفي دارد. فناوري هاي مانند: مديريت تمپلت و ويرايش زنده محتوا در همان صفحات ظاهري سايت.

ايجاد حسگرهاي مديريت تگ گوگل و گزارش دهي منظم به مدير سايت و …! از ديگر سو استانداردهاي سختگيرانه را بر خود ملاك قرار داديم، همانند “عدم وجود خطاهاي كنسرسيوم استاندارد هاي وب، بهره مندي از متاديتا، مخصوص گوشي هاي هوشمند و بهره مندي از بالاترين امتياز در ابزارهاي سنجش سئو

شركت داده ورزان يكي ديگر از شركت هاي طراحي سايت است كه در ليست ۱۰ تايي ما قرار مي گيرد.

اين شركت جزء بهترين هاي ايران است و افتخاراتي چون كسب رتبه بهترين شركت طراح در چهارمين دوره در جشنواره وب ايران در كارنامه خود دارد.اين شركت با شعار شركت هايي ماندگارند كه بتوانند نيازي را برطرف كنند فعاليت مي كند.

دلايل انتخاب شركت داده ورزان
پشتيباني متعهد و خيرخواهانه
مشاوره صادقانه به مشتري
نيازسنجي و سپس طراحي سايت
نمونه كارها :
پرتال سازماني و سايت اطلاع رساني مجتمع فولاد مباركه اصفهان
وب سايت رسمي روغن اويلا
طراحي سايت مجتمع صنايع قائم رضا
شركت توليدات بتن اصفهان
وب سايت رسمي شركت كيميا فيلتر
سايت پاكنام
طراحي سايت شركت پوشش نيرو منورگستر
شركت داده پردازي فراتك
شركت داده پردازي فراتك

سابقه فعاليت شركت داده پردازي فراتك پاژ و اعضا موسس آن به سال ۱۳۸۳ باز مي گردد. در آن سالها پروژه هاي مختلفي را در قالب گروه برنامه نويسان ايران به انجام رسانديم.

در سال ۱۳۸۸ با تجربيات بدست آمده، با جمعي از متخصصين باتجربه در زمينه طراحي سيستم هاي نرم افزاري تحت وب و ويندوز، شركت را با نام داده پردازي فراتك پاژ بصورت رسمي به ثبت رسانديم.

بالا بردن كيفيت كارهاي ارائه شده در چهارچوب استانداردهاي حاكم در دنيا، امري نبود كه به طور اتفاقي حاصل گردد. ما هميشه در زمينه تكنولوژي هاي روز پيشرو بوده ايم و اين را مديون تيم فني و تخصصي ، علي الخصوص تيم تحقيق و توسعه خود هستيم.

در حال حاضر كارمندان متخصص در اين زمينه به استخدام رسمي ما درآمده اند و افتخار همكاري با اين عزيزان را داريم و در اين سالها بيش از ۷۵۰ سايت تحت وب را طراحي، پياده سازي و به اجرا رسانده ايم و با توجه به بازخورد كارهاي انجام شده از مشتريان عزيزمان و تجربه اي كه متخصين ما كسب كرده اند.

مي توانيم اين اطمينان را به شما بدهيم كه آنچه توسط ما براي شما صورت مي پذيرد براي ما افتخار و براي مشتريان فراتك رضايت را به همراه دارد.

اين شركت هم يكي از قديمي ترين شركت هاي طراحي سايت است كه پروژه هاي خوبي را به سرانجام رسانده و مستريان راضي بسياري دارد.

دلايل انتخاب شركت داده پردازي فراتك
رضايتمندي مشتري
مشاوره رايگان
پشتيباني مناسب
تجربه انجام پروؤه هاي شركتي و فروشگاهي بسيار
صداقت و حسن نيت
نمونه كارهاي اين شركت
شركت تعاوني كشاورزي كشاورزان مشهد

موسسه آموزش عالي آزاد مهندسان
صندوق مهر رضا خراسان رضوي آبميوه سانديس
محصولات غذايي اروم آدا
كارخانه فرش نگين مشهد
كارخانه محصولات غذايي مسما
محصولات غذايي شهربابانا
كارخانه مشهد سرما
صنايع روشنايي سوتارا
هتل مدينه الرضا
هتل الماس نوين
هتل كوثر
شما عزيزان مي توانيد براي ديدن نمونه كارهاي بيشتر به وب سايت اين شركت مراجعه نماييد.

خوب دوستان اين مقاله به پايان رسيد اميدوارم مورد توجه شما عزيزان قرار گرفته و بتواند چراغ راهي براي شما عزيزان باشد.لطفا نظرات خود را درزير اين مقاله بنويسيد و اگر تجربه كار با هريك از اين شركت ها را داريد با ما مطرح كنيد.

اگر به نظرتان شركتي را از قلم انداخته ايم كه مي تواند در اين ليست قرار داده شود لطفا با ما مطرح كنيد تا رزومه شركت را مورد بررسي قرار دهيم.تا مقاله بعدي همه شما عزيزان را به خداي بزرگ مي سپارم.

منبع : همراه آي سي تي

 

امتیاز:
بازدید: 17
برچسب:
:
[ 1397/11/18  ] [ ۰۶ ] [ javad48 ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

در اين وبلاگ جديدترين مقالات روز دنيا در زمينه هاي مختلف منتشر خواهد شد . اين وبلاگ منبعي براي تحقيق و مقاله براي رشته هاي مختلف به صورت رايگان قرار داده مي شود.
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
آرشيو مطالب
امکانات وب